اداره کل خراسان رضوی
صفحه اصلي
آخرين ويرايش سایت
اخبار آزمون
اخبار شهرستانها
ایمیل همکاران
پیام مدیرکل به مناسبت روز عید فطر
پیشنهادات
تصوير ها
تصوير ها
تصوير ها
تصوير ها
جستجو
حکایت
در آيينه مطبوعات
رويدادها
زمان ديجيتال سرور
سایتهای سازمان
سایتهای مرتبط
سر خط اخبار
طرح خلاقان برتر
فايل ها
کارتون کتاب
گزارش تصویری
گزارش فرهنگی
گزیده اخبار
لیست لینک تصاویر
متون عمومی
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی کتاب
مقالات
منو
منو
منو
نظر خواهي
نظر خواهي
واحد آموزش و پژوهش
وب سایت شهرستان ها
وب سايت ها
وب سايت ها
ورود كاربران
ورود كاربران
معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی
1396/11/11 چهارشنبه پیام معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری به همایش خیران کتابخانه ساز سبزوار سید جواد حسینی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در پیامی به همایش خیرین کتابخانه ساز سبزوار حضور خیران را نشانگر رویکردی جدید در حوزه توسعه و ترویج دانایی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، سید جواد حسینی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان رضوی در پیامی به همایش خیرین کتابخانه ساز سبزوار حضور خیران را نشانگر رویکردی جدید در حوزه توسعه و ترویج دانایی عنوان کرد.

متن پیام معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری خراسان رضوی که توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی قرائت شد به شرح ذیل می باشد:

نظام جمهوری اسلامی ایران که به برکت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سرزمین ایران استقرار یافته مسیری است که با پیمودن پله های دانایی و آگاهی و ایجاد توانایی فکری و تغییر نگرش جامعه، طی شده است و مرهون آموزه های اصیل اسلامی است و هم اکنون در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند جمهوری اسلامی ایران کماکان نیازمند تعلیم و تعلم و تقویت هرچه بیشتر زیرساخت های آن هستیم.

کتابخانه های عمومی رکنی با اهمیت در ترویج دانایی و معرفت هستند و نقش بسزایی در تعلیم و تعلم در کنار نهاد های آموزشی دارد. کتابخانه های عمومی مانند نیروی جاودان برای آموزش، فرهنگ و .. عامل اصلی پرورش تفکر خلاق از طریق انتقال اندیشه هاست و مرجع فرهنگی است که با قرار دادن افکار ، عقاید و حاصل اندیشه های خلاق در کنار یکدیگر وسیله حرکت به سوی پیشرفت است.

خداوند متعال را شاکریم که سبزوار دیار سربداران و زادگاه ستارگان درخشان آسمان علم و معرفت،پیشگام برگزاری جشنواره خیرین کتابخانه ساز است و میزبان خیرین کتابخانه سازی که حاصل عمر خویش را صرف تقویت بنیانهای علمی و فرهنگی اقشار مختلف مردم نموده اند تا فرزندان مستعد این مرز و بوم را به گونه ای پرورش دهند تا فرزندانی صالح در دفاع از ارزشها و هویت ایرانی اسلامی باشند.

حضور خیرین در طول سالیان متمادی در عرصه های مختلف فرهنگی به ویژه کتابخانه سازی و مرتفع کردن بخشی از کاستی های موجود نشانگر رویکردی جدید به حضور خیرین در حوزه توسعه و ترویج دانایی است. امیدورام با مشارکت همه جانبه و سپردن بیشتر امور به مردم بزودی شاهد اثرات پربار و مبارک این طرح ها و برنامه ها با همت و عزم ملی همه خیران برای بهبود و ارتقای کتابخانه های عمومی باشیم.
بيشتر
نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما